МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП         ГЕКАТА - Дні Гекати
 

ГЕКАТА
(Hecate)

Що таке
дні Гекати?
Дні Гекати

Чи треба боятися Гекат?

  Після свого народження, як Небесного тіла, Місяць (Дух Місяця), несла у собі Першоаспекти Матері Світу. Їхніми носіями виступали дві Богині, з Пантеону Богинь Матері Світу: Селена та Геката. Але після бунту проти Творця, очолюваного першоархонтом і занепалим співтворцем Валлаумом, Богиня Геката зрадила Творця і Мати Світу і стала на бік сил темряви. З того часу Місяць був розділений на дві практично рівні половини: одна з них в особі Богині Селени несла Світло, Любов і Добро, а інша, в особі занепалої Богині Гекати – темряву, зло і руйнування. Всім відомі «Дні Гекати» відрізнялися особливо сильним деструктивним впливом на Землю та людей.
До речі, саме після цього стався Місячний Катаклізм, у результаті якого змінилися основні елементи місячної орбіти. Так, зокрема, вона була відкинута на далеку від Землі орбіту на відстань 380 тисяч кілометрів (спочатку вона знаходилася на відстані 333 333 км). Змінилася також сила місячної тяжкості та швидкості обертання навколо своєї осі та навколо Землі. Після цього із Землі стала видна лише одна сторона Місяця (до цього із Землі можна було циклічно спостерігати всю поверхню Місяця). З того часу ці сторони так і стали називати: темна і світла. Потужний енергетичний потенціал Місяця темні сили почали активно використовувати як засіб поневолення та контролю жінок і всього Жіночого Початку, а також як засіб деструктивного впливу на Землю..
 
 
Богиня  Геката

Богиня Геката

Геката панувала над усіма привидами та чудовиськами, нічними видіннями та чарівництвом. Народилася вона в результаті шлюбного союзу титану Персу та Астерії. Геката мала три тіла, з'єднаних воєдино, шість пар рук і три голови. Зевс - цар богів - наділив її владою над долями землі та моря, а Уран обдарував незламною силою.
Греки вважали, що Геката блукає в глибокій темряві ночами зі своїми постійними супутниками совами і зміями, висвітлюючи собі шлях факелами, що чадять.
Вона проходила повз могили разом зі своїм жахливим почетом, оточена жахливими собаками з царства Аїда, що мешкають на берегах Стіксу. Геката посилала жахи та тяжкі сни на землю та губила людей.
Іноді Геката допомагала людям, наприклад саме вона допомогла Медеї досягти кохання Ясона. Вважалося, що вона допомагала чаклунам та чарівникам. Стародавні греки вірили: якщо принести Гекате в жертву собак, стоячи при цьому на перехресті трьох доріг, то вона допоможе зняти чари і позбавить злого псування.
Підземні боги, подібні до Гекате, уособлювали головним чином грізні сили природи.

Антична міфологія

 
 

ДНІ ГЕКАТИ
Так звані сатанинські дні перед молодим днем, дні Гекати, насправді є днями перегляду мотивів. Ми живемо певними циклами. Найважливішими точками цих циклів вважалися раніше дні перед зимовим сонцестоянням і перед молодим місяцем. У цей час людина має постити, обмежувати зовнішні контакти. Він повинен увійти вглиб себе і розрахуватися із попереднім циклом. Сьогодні ми сприймаємо дні Гекати (усім відомий 29-й місячний день) як сатанинські, а отже, шкідливі. Насправді це дні очищення, розставання з помилками, які ми наробили за ці 29 днів.
Вони є найбільш благодатними для людської душі.

Геката, або зворотний бік Місяця, була дуже важливою жінкою. Вона мстилася всім, хто передчасно вторгався у надземний світ. Всіх неготових, хто без вчителя, без традиції, поза орденами і раніше рвався до езотеризму, Геката зводила з розуму. Людина, яка проходила через Врата, будучи не готовою, поверталася звідти божевільною.
Є місячні дні, в які народжуються дивовижні люди – люди, які мають силу Богині Гекати

Геката в давньогрецькій міфології - покровителька підземного царства, володарка Чорного Місяця. Існує два Місяця. Вважається, що вони існують, але не видно людського ока. Одна з них – Біла. Вона звертається за 28 днів довкола Землі. Приносить удачу, добробут, благословення, радість. Чорний Місяць звертається довкола Землі за 29 днів. І несе відплату. В індійській міфології Гекате відповідає Богиня Калі - Богиня часу, руйнування та трансформації. Тривалий період, у який потрапили наші життя називається Калі Півдня, тобто. йому опікується саме Калі (Геката). Білий Місяць – це символ жінки-господині, у якої столи ломляться від страв, шарують здорові та щасливі діти, будинок увитий виноградом. Одним словом – жінка, що створює просте та гарне земне щастя. Чорним Місяцем стає ця жінка, коли її дітям та добропорядному будинку загрожує небезпека і вона перетворюється на захисницю. Головне завдання Гекати – захистити будинок, увитий виноградом, від темних сил. Вважається, що Геката може зруйнувати примар ночі, вампірів і навіть демонів.

Місячні дні, коли влада переходить Гекаті – 9, 15, 23, 29

Люди, народжені в ці дні наділяються даром Гекати. Що це означає? У їхній присутності все розпадається та руйнується. Вони не винні у цьому. Це їхня космічна програма. Але при цьому справжнє обов'язково проростає з десятикратною силою, а хибне вмирає назавжди. «Гекати» – це свого роду бульдозери, які розчищають нові майданчики під нові квітники у Всесвіті. Люди, народжені 9, 15, 23, 29 місячні дні, екстатичні. Їм нічого не варто вибігти в зимову холоднечу на сніг босоніж або кинутися в грозу зі скелі в бурхливе море, щоб випробувати стан, коли дух захоплює відчуття власної сили та єднання зі стихією.

 
 

Чи треба боятися Гекат?
Ні. Ні в якому разі. Вони – рятівники. Вони можуть зупинити бійку, врятувати людину, втрутитися в таку ситуацію, в якій не ризикнуть опинитися ні міліція, ні професійні рятувальники. На них можна покластися. Гекати віддані на смерть тим, кого люблять. Можна сказати, що вони вірні друзям та коханим. Але не кожен правильно розуміє цю відданість та вірність. Бог дав їм можливість здійснювати ексцентричні вчинки. Якщо вам Бог послав улюблену жінку – Гекату, то, даруючи їй нескінченне кохання, ви отримаєте від неї енергію, здатну винести вас на саму вершину можливого і неможливого для вас успіху. Вона не збентежиться труднощами, якщо почувається коханою. Вона подолає їх і буде вам найближчим і щирим порадником, другом. Це чимала удача мати своїм коханим чи коханою людину, народжену в місячний день Гекати. Тільки потрібно їм дуже довіряти, щоб дозволити їхній енергії усунути все зайве, чуже з вашого спільного життя. Ніхто так, як «Геката» не відокремить «Зерна від полови».
Навряд чи є інший день, коли з'являються на світ люди, які приносять істинну, космічну удачу люди.

 
 

«Гекати» дозволять вам написати роман вашого подружнього, спільного життя на чистому аркуші, де не залишать жодної плями бруду. Якщо «Геката» з'являється на підприємстві, то незабаром на нього може чекати крах. Але тільки в тому випадку, якщо керівництво займається «нечистими» справами. Якщо ж керівництво вкладає душу в розвиток підприємства, то після появи Гекати може збільшити оборот у кілька десятків разів.
Наймайте на роботу Гекат!

ВИКЛИК Гекати
Викликайте Гекату в один із її днів – 9, 15, 23, 29, а також за два дні до молодика та протягом двох днів після. «Прийди, підземна, земна і небесна богиня Геката, богиня доріг і перехресть, що приносить повітря, що ходить вночі, прихильна до ночі і супутня їй, гавкає гавканням собак, блукає в темряві блукаючим вогнем серед могил, наводить я. Гор-го, Мор-мо, Бом-Бо, Місяць із тисячі ликів, прийди до нас, Геката велика”. Якщо викличеш її з чистим серцем – виконати може всі бажання.

 
 
 

Геката – не темна, не чорна і не являє собою сили зла та темряви.
Геката уособлює процес, стихійну силу руйнування заради творення, силу оновлення через смерть.

У давньогрецькій міфології хтонічне божество (малоазійського походження), покровителька будь-якої нічної нечисті, чаклунства та ворожби. У літературних джерелах їй приписувалися також багато інших функцій, у зв'язку з чим Гекату ототожнювали з богинею місяця Селеною, богинею підземного царства Персефоною, володаркою диких звірів Артемідою. Зображувалася зі смолоскипом у руках, часто зі зміями у волоссі (іноді триликою).

Геката - у греків божество місячного світла. Культ Гекати існував спочатку у фракійців, і від них уже перейшов до греків. У Теогонії Гесіода, де про неї вперше згадується, вона називається дочкою титана Персея; інші називають її дочкою Зевса та Деметри або Зевса та Гери. Геката дарує мудрість у народних зборах, щастя на війні, багатий видобуток на полюванні тощо. Як богиня пекла, вона вважалася також богинею всього таємничого; греки уявляли її собі пурхає з душами померлих на перехрестях, де й відбувався іноді, тому, культ її. Вона допомагає чарівницям, які, як, наприклад, Цирцея та Медея, навчаються у її своєму мистецтву. Геката зображалася іноді у вигляді однієї жіночої фігури з двома смолоскипами в руках, іноді ж у вигляді 3-х пов'язаних спинами фігур.
У. Блейк

Геката - богиня мороку, чаклунства та міражів. Дочка Перса та Астерії, онука титанів Коя та Крія, мати Скілли (батько Форкій). Одна з найдавніших і наймогутніших богинь, що панує в царстві Аїда над усіма привидами та чудовиськами. Мала три тіла та три голови - левову, собачу та кінську. На роздоріжжі трьох доріг приносили в жертву собак і тоді Геката допомагала не тільки в чаклунстві, а й проти чаклунства. В пізніший час Геката стала виступати в ролі символу потойбічних сил.

Геката - грецьке ім'я анатолійської та фракійської богині, вперше згаданої Гесіодом (бл. 700 до н.е.). Нільсон в "Грецькій народній релігії" вважає, що культ Гекати походить з Карії; "Це підтверджується тим, що особисті імена, до яких входить її ім'я, часто зустрічаються саме в цій галузі, тоді як в інших місцях вони рідкісні або взагалі не відомі".

Є версії, що в ранній еллінській історії Геката була богинею цілком доброчесною, пов'язаною з Місяцем. Потім елліни, які принесли патріархальний порядок, витіснили богиню і вона стала для них грізною та страшною. Тим не менш, від Зевса Геката отримала владу над долею землі та моря, а від Урана (діда) їй дісталася велика сила.

Так у давні часи Геката опікувалася полюванням, пастушеству, розведенню коней, охороняла дітей та юнаків, дарувала перемогу у змаганнях, у суді, на війні. Пізніше, з посиленням культів Гермеса, Артеміди та Аполлона, її вплив падає, або швидше, змінюється. Атрибутами її стають ключ, батіг, кинжал і смолоскип.

У класичну епоху Геката стала богинею Місяця, ночі та підземного царства. Найчастіше її зображали зі смолоскипом у руці. Статуї Гекати ставилися на перехрестях, щоби охороняти від зла. У той же час саме її звинувачували у божевілля та появі привидів. Ще пізніше Геката стає покровителькою чаклунства і прародителькою всіх чарівниць. Вона несла відповідальність за осягання людей божевілля, божевілля або одержимість якоюсь ідеєю. У той же час вона могла захистити від злих демонів та чаклунства.

У Римі Гекату зіставляли з богинею Трівією - "богинею трьох доріг".

 
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
теми | поняття| рід занять | відкриття | твори | винаходи | явища
види творчості | події | біографії | портрети | пошук в энциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024